Beauty

Victoria's Secret Workout: Abs

25. června 2013 v 6:00 | Shiney
Mám tu pro vás už třetí článek z projektu Victoria's Secret Workout :). Jak sem psala už v prvním díle, je to projekt jen okolo deseti článků. Pojďme zpátky k tomuto workoutu. Je to tentokrát na břišní svaly. Tady máte video!


Victoria's Secret Workout: Butt

19. června 2013 v 18:32 | Shiney
Ahoj. Mám tu pro vás druhý díl z projektu Victoria's Secret Workout. Tenotkrát se zaměříme na zadek :D. Snad se vám bude video líbit, ale hlavně doufám, že vám pomůže :3.

Victoria's Secret Workout: Legs

15. června 2013 v 8:20 | Shiney
Ahoj :). Mám tu pro vás nový projekt s názvem Victoria's Secret Workout. Článků (dílů) bude okolo deseti, takže si to snad užijete :D. V prvním díle série se budeme zajímat o nohy. Tak se pojďte podívat na video!Cviky pro ploché břicho

6. června 2013 v 20:58 | Shiney

Asi každý by chtěl ploché břicho. Jak toho docílít? Mám tu pro vás jednoduché cviky :).

Sedy Lehy
Sedy lehy snad zná každý. Lehnete si na záda, pokrčíte nohy a začnete se přitahovat s rukami za hlavou. Nohy nechte na zemi. Tento cvik je velmi účiný, já osobně ho mám moc ráda :). Začnete od menšího počtu, třeba od 10-ti lehů sedů za den a každý den zkuste zvýšit svůj limit.

Sklapovačky
Lehnete si a dáte nohy rovně nahorů, ale zadek vám zůstane na zemi. A pak už se jen k nataženým nohám přitahujete tělem. Je to celkem těžký, ale když budete trénovat, půjde vám to líp a líp :). Zase jako u sedů ledů začněte na malém počtu sklapování a každý den zkuste počet zvětšit.


Kliky
Staré, dobré kliky nemusím snad ani vystvětlovat :). Zase jako u všech předchozích, začnete s menším počtem kliků a každý den se zkuste polepšit.

Plavání
Ano, i plavání je dobré na břicho. Ať jsou to prska, kraul či znak. Takže až bude v létě na prázdninách u moře, tak budeme mít motivaci dlouho plavat :D.


Ombre Hair

4. června 2013 v 21:18 | Shiney

Slovo "Ombre" zná už snad každý. Znamená to přechod barev od tmavé po světlou. Není sice to žádná novinka, ale je to stále IN :). Ombre vlasy jsou u kořínků tmavé a u konečků světlé. Nejčastější konbinace je asi hnědá s blond kořínky, ale na WeHeartIt sem viděla i blond s modrými konečky, hnědé s růžovými atd. :). Konbinací je nespočetně mnoho.


Mě se Ombre vlasy moc líbí :). Jelikož sem bruneta, tak bych chtěla blonďaté konečky. Mohli ste si také všimnou, že některé celebrity taky tento styl mají. Například Selena Gomez, Demi Lovato, Nicki Minaj, Jessie J a mnoho dalších :3.


Líbí se vám Ombre Hair? Chtěli by ste je? Jaká barevná kombinace je podle vás nejhezčí?

 
 

Reklama